Шановні мешканці Полтавської області!

Енергосистема країни пережила 9 ракетних атак та 12 атак БПЛА ворога та потребує ресурсів та часу на відновлення. Для компенсації дефіциту потужності електроенергії в енергосистемі України, НЕК «УКРЕНЕРГО» застосовує графіки обмеження споживання електричної потужності, графіки обмеження споживання електричної енергії, графіки аварійного відключення тощо.

Ці заходи необхідні для збереження цілісності та функціонування енергосистеми України. Наразі працівники енергетичної галузі прикладають всі зусилля для стабілізації енергосистеми нашої держави.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вкотре звертається до мешканців області з закликом після відновлення електропостачання не вмикати одночасно потужні енергоприлади. Це призводить до стрімкого зростання енергоспоживання. Електроустановки не розраховані на це і не витримують різкого максимального збільшення електронавантаження. Тому не слід вмикати усі наявні у вас електроприлади, особливо потужні (наприклад, електроплиту, обігрівач і бойлер). Які прилади споживають найбільше електроенергії, наведено нижче в ілюстрації.

Наслідком таких дій є те, що з ладу виходить дороговартісне електрообладнання, яке потребує тривалого ремонту або взагалі – заміни. При пошкодженні обладнання, відбуваються аварійні вимкнення, що призводить до ще тривалішої відсутності електроенергії.

Закликаємо з розумінням ставитися до того, що енергетики прикладають максимум зусиль для стабілізації енергосистеми та забезпечення електричною енергією споживачів.

Витримки нам усім! Наближаємо перемогу кожен на своєму фронті.

 

Поділитися