Шановні мешканці Полтавської області!

Енергосистема країни пережила безліч ракетних атак та нальотів БПЛА ворога, тому потребує ресурсів і часу на відновлення. Для компенсації дефіциту потужності електроенергії в енергосистемі України, НЕК «УКРЕНЕРГО» щоденно доводить ліміти до усіх операторів системи розподілу.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» робить усе можливе для стабілізації ситуації в енергосистемі і відповідно у кожній домівці.

Товариство вкотре звертається до мешканців області з закликом після відновлення електропостачання не вмикати одночасно потужні енергоприлади. Це призводить до стрімкого зростання енергоспоживання. Електроустановки не розраховані на це і не витримують різкого максимального збільшення електронавантаження. Тому не слід вмикати усі наявні у вас електроприлади, особливо потужні (наприклад, електроплиту, обігрівач і бойлер). Які прилади споживають найбільше електроенергії, наведено в ілюстрації.

        Наслідком таких дій є те, що з ладу виходить дороговартісне електрообладнання, яке потребує тривалого ремонту або взагалі – заміни. При пошкодженні обладнання, відбуваються аварійні вимкнення, що призводить до ще тривалішої відсутності електроенергії.

      Закликаємо з розумінням ставитися до того, що енергетики прикладають максимум зусиль для стабілізації енергосистеми та забезпечення електричною енергією споживачів.

      Витримки нам усім! Наближаємо перемогу кожен на своєму фронті.

Поділитися