Щодо припинення електропостачання КП ПОР «Полтававодоканал»

На сьогоднішній день КП ПОР «Полтававодоканал» заборгувало АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» більше 320 млн грн. За рішенням сесії Полтавської обласної ради водоканалу у січні 2019 року було виділено 20 млн грн для погашення частини заборгованості, але із них КП ПОР «Полтававодоканал» станом на 14 червня 2019 року сплатило АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» лише 7 млн 824 тис грн.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» неодноразово попереджало боржника про припинення електропостачання. Результату це так і не мало. Чергове попередження про відключення електроенергії КП ПОР «Полтававодоканал» отримало 14 червня. Не зважаючи на це, з 14 червня КП ПОР «Полтававодоканал» не здійснило жодного заходу щодо попередження припинення електропостачання. Жодної копійки для погашення зазначеного боргу в червні заплачено не було.

В день запланованого припинення електропостачання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» запропонувало керівництву КП ПОР «Полтававодоканал» відключити від електроенергії об’єкти, які не пов’язані з постачанням води та водовідведенням. Але від цієї пропозиції керівництво водоканалу відмовилося, наполягаючи на припиненні електропостачання саме об’єктів, що пов’язані з постачанням води та водовідведенням.

Таким чином КП ПОР «Полтававодоканал» для вирішення власних проблем зробило жителів міста заручниками ситуації, яка виникла виключно через несплату водоканалом рахунків за електроенергію.

Зараз в соцмережах спостерігається активність деяких депутатів, які не мають до вирішення проблеми жодного відношення. Запросивши жителів міста на пікет під стіни АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», один із депутатів-піарщиків не скористався можливістю зайти до офісу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та поспілкуватися з керівництвом Товариства щодо з’ясування обставин даної ситуації та пошуку шляхів її вирішення.

Викладене свідчить, що ситуація з відключенням води виникла виключно з вини керівництва КП ПОР «Полтававодоканал», а ажіотаж навколо неї створений штучно і спрямований проти АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Відповідно до вимог діючого законодавства, всю відповідальність за ситуацію, що склалася, несе боржник, тобто – КП ПОР «Полтававодоканал».