Сьогодні розпочинається період передачі показів лічильника!

Нагадуємо, що побутовим споживачам варто передавати покази електролічильника протягом двох днів до кінця розрахункового місяця та трьох днів наступного розрахункового періоду. Це означає, що  за квітень слід надавати покази у період  з 29 квітня  до 3 травня включно.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» подбало про зручні та безпечні способи передачі показів. Це, зокрема, можна зробити на сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» в меню «Передати покази»: https://www.poe.pl.ua/, або в особистому кабінеті для фізичних осіб https://www.poe.pl.ua/abon

У смартфоні, за допомогою зручних месенджерів:   Viber,  Telegram.  У мобільному додатку  завантаживши його у Play Market  за  посиланням

Також   можна  скористатися цілодобовим інтерактивним голосовим меню (IVR-меню) Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Для цього необхідно набрати один із багатоканальних номерів: 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910  та не чекати з’єднання з оператором. Після привітання потрібно ввести номер власного особового рахунку. Якщо він підв’язаний під номер телефону споживача, ідентифікація пройде автоматичною.

При передачі показів на 1-ше число місяця, необхідно натиснути «1», на поточну дату – «2». Далі слід ввести покази електролічильника. Після перевірки потрібно підтвердити введені покази, натиснувши «#». Покази вважаються прийнятими.

Споживачам, які телефонують зі стаціонарних телефонів слід перейти у тоновий режим.

Бережіть себе, цінуйте власний час та користуйтеся зручними сервісами.