Мінімізуйте споживання електроенергії!

Вже третій тиждень поспіль українська енергетика піддається справжньому терору з боку російського агресора. Внаслідок цього, по всій Україні пошкоджено об’єкти електроенергетики, виникли серйозні проблеми з забезпеченням електроенергією і ситуація є надзвичайно складною.

Енергетики Полтавщини закликають споживачів максимально зменшити використання електроприладів з 7:00 до 23:00, а в інші години використовувати їх розумно і виважено. Такий підхід кожного споживача допоможе відновити енергосистему країни в коротші терміни та стабілізувати ситуацію.

Шановні споживачі! У Полтавській області застосовуються графіки аварійних відключень (ГАВ), тож велике прохання, коли у вашій оселі знову з’явиться електроенергія, утримайтеся від бажання увімкнути всі електроприлади одночасно. Якщо прилади з таймером, можна запрограмувати їх на нічний час, наприклад прання білизни у пральній машині чи миття посуду у посудомийній.

Економія стосується не тільки побутових споживачів, а й бізнесу. Відмовтеся від зовнішнього освітлення, підсвічування фасадів, рекламних вивісок тощо.

Підтримати енергетичний фронт може кожен. Давайте зробимо це разом!

Поділитися