Світлій пам’яті Лідії Остапенко…

18 вересня 2023 року на вісімдесятому році життя перестало битися серце Лідії Іванівни Остапенко, колишнього начальника виробничо-технічного відділу.

Лідія Іванівна народилася 10 квітня 1944 року у селі Топча на Рівненщині. У 1965 році закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Електричні мережі і системи».

У «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» прийшла працювати далекого 1966-го. Свій професійний шлях розпочала з посади інженера-електрика, старшого інженера виробничо-технічної служби, протягом 1983-2008 років очолювала службу ВТС.

Керівництво компанії цінувало Лідію Іванівну як висококваліфікованого фахівця, досвідченого організатора виробництва, який всі знання і вміння спрямовував на стабільну та ефективну роботу Товариства. Свій багаторічний досвід Лідія Остапенко постійно передавала молоді, за роки роботи вона підготувала більше десяти молодих спеціалістів. Колеги згадують її як чуйну та тактовну людину, яка користувалася повагою у колективі.

Лідію Іванівну було неодноразово нагороджено подяками, почесними грамотами, її фото кілька разів було занесене на Дошку пошани та в Книгу пошани Товариства. Зокрема, у 1999 році її нагороджено Почесною грамотою Міністерства енергетики України, у 2000 році – нагрудним знаком «Почесний енергетик України», 2004 року – нагрудним знаком «Знак пошани та Подякою Голови Правління ВАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», у 2012 – їй присвоєне звання «Заслужений енергетик України». Найвища відзнака – Орден княгині Ольги III ступеня (Указ Президента України від 14.12.2001 року). Цією державною нагородою відзначають жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності.  

Обидва сина Олександр та Андрій продовжили шлях матері, пов’язавши своє життя з електроенергетикою, працюють у головному офісі Товариства.

Колектив АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» глибоко сумує з приводу смерті Лідії Остапенко та висловлює щирі співчуття рідним і близьким. Прощання з нею відбудеться 19 вересня об 11:10 у Свято-Миколаївській церкві за адресою: пров. Першотравневий, 3. Поховання – на Центральному міському кладовищі (вул. Європейська, 152).

Поділитися