Увага! Фейк!

Шановні споживачі, останнім часом деякі українські ЗМІ та телеграм-канали поширюють неправдиву інформацію про застосування з 15 травня графіків погодинних відключень електроенергії. Не вірте таким повідомленням! Це – фейк!

Міністерство енергетики України офіційно заявляє: «Ця інформація не відповідає дійсності! Введення жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується». Очільник Міненерго на офіційних сторінках у соцмережах відзначив, що зараз триває активна підготовка енергосистеми до нового опалювального сезону. Зокрема, Міністерством енергетики спільно з усіма енергетичними компаніями країни, що генерують, передають та розподіляють електроенергію, складено оптимізований графік ремонтів.

Для того, щоб захистити себе від неправдивої інформації, довіряйте лише перевіреним джерелам, а такими є офіційні сторінки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у соцмережах:

– Телеграм-канал t.me/poltavaOE
– Фейсбук https://www.facebook.com/atpoltavaoblenergo

Якщо раптом будуть застосовані графіки погодинних відключень електроенергії, ми обов’язково про це повідомимо. Зберігайте спокій та не ведіться на фейки!   

Поділитися