«Ваша абонентська книжка» – зручний помічник споживача

Шановні полтавці! Якщо ви ще не зареєструвалися у електронному сервісі «Ваша абонентська книжка» АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО – саме час це зробити! За його допомогою можна швидко вирішити чимало питань щодо електропостачання. Зокрема, внести покази лічильника, проконтролювати необмежену кількість особових рахунків. А також дізнатися про планові та аварійні відключення електроенергії за адресою обраного особового рахунку, оскільки на сайті Товариства доступ до такої інформації тимчасово обмежений Постановою  НКРЕКП № 384  від 20.04.2022 р. «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 березня 2022 р. № 349». 

Для реєстрації, з головної сторінки офіційного сайту АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» – www.poe.pl.ua перейдіть за посиланням «Ваша абонентська книжка» – https://www.poe.pl.ua/abon/. Заповніть всі поля у пункті меню «Реєстрація», введіть логін та пароль. Вони, до речі, знадобляться для подальшої авторизації у сервісі, тому запам’ятайте їх. Після цього вкажіть номер свого особового рахунку (якщо ви його не знаєте – зверніться до Кол-центру компанії), номер мобільного телефону і адресу електронної пошти. Після заповнення необхідних даних, на вказаний номер телефону надійде повідомлення з кодом підтвердження. Для завершення процесу реєстрації введіть логін, пароль та код із смс-повідомлення. Також не забудьте у полі «Повідомлення про відключення» із випадаючого списку обрати зручний канал комунікації для отримання такої інформації.

Зверніть увагу! Якщо протягом 30 хвилин не підтвердити реєстрацію, занесені дані анулюються і всі попередні кроки потрібно буде повторити! При виникненні проблем, зверніться до Кол-центру компанії за багатоканальними номерами телефонів: (0532) 510-910 (згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку), 097-20-20-207, 093-17-02-533, 050-305-99-10 (за тарифами оператора) або на електронну адресу: call_center@pl.energy.gov.ua .  

Авторизуйтеся і переконайтеся у перевагах доступу до власного особового рахунку, економлячи час!

Поділитися