Відкрите обговорення проекту інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2020 рік

Шановні жителі Полтавської області!

Відповідно до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017 р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з 30 липня 2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2020 рік. Обговорення триватиме протягом 10-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: www.poe.pl.ua.

Обґрунтовані зауваження і пропозиції до проекту інвестиційної програми на 2020 рік можливо надавати шляхом письмового звернення на адресу: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5 або на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів). Для реєстрації зауважень і пропозицій просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 09.08.2019 року o 10:00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення змін до інвестиційної програми Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та проведення процедур відповідно до вимог чинного законодавства про здійснення закупівель.