Відкрите обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу Товариства на період 2020-2024 роки

Шановні жителі Полтавської області!

Відповідно до Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з 31 травня 2019 року оголошує про початок відкритого обговорення проекту Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на період 2020-2024 років. Обговорення триватиме протягом 10-ти календарних днів. З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися на корпоративному сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»: www.poe.pl.ua.

Обґрунтовані зауваження і пропозиції до проекту Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на період 2020-2024 роки можна надавати шляхом письмового звернення на адресу: 36022, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5, або на електронну адресу: kanc04@pl.energy.gov.ua (скановані копії листів). Для реєстрації зауважень і пропозицій просимо зазначити прізвище, ім’я та по-батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку. Матеріали приймаються у період проведення відкритого обговорення. Анонімні пропозиції та зауваження, а також ті, що будуть надані після закінчення громадського обговорення, не підлягають реєстрації та розглядатися не будуть.

Відкрите обговорення за наданими пропозиціями відбудеться 11.06.2019 року o 10.00 за адресою: м. Полтава, вул. Старий Поділ, 5.

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» повідомляє, що остаточна вартість заходів буде визначена після схвалення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на період 2020-2024 років, інвестиційних програм на відповідні роки та проведення процедур відповідно до вимог чинного законодавства про здійснення закупівель.