Забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам

Шановні споживачі! Нагадуємо вам, що Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 р. № 1209 затверджено Порядок забезпечення постачання електричної енергії захищеним споживачам (далі – Порядок). Даний Порядок передбачає послідовність дій споживача для отримання статусу захищеного споживача.

Отже, споживачі, які мають струмоприймачі, перерва електропостачання яких може спричинити наслідки екологічного та техногенного характеру, можуть звернутися до Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача.

Також вищезазначеною постановою передбачено, що споживачі, які мають затверджені акти екологічної та/або аварійної/технологічної броні та в дев’ятимісячний термін забезпечили виконання вимог Порядку за умови попередньої оплати перебувають в статусі захищених споживачів відповідно до умов зазначеного Порядку.

Ті споживачі, які мають затверджені акти екологічної та/або аварійної/технологічної броні, повинні звернутися до Міжвідомчої комісії з надання статусу захищеного споживача та надати документи, які передбачені у п.8 Порядку.